Tak Czy Nie

Tak czy Nie

Sprawdź, czy jesteś wyjątkowy!

Get it on Google Play

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega gra?

Zasady gry są bardzo proste. Odpowiadasz na kolejne pytania TAK lub NIE, według własnego uznania. Po odpowiedzi, zobaczysz procentowy wykres tego, jak odpowiedzili inni użytkownicy. Dzięki temu możesz zobaczyć, co inni myślą o danej rzeczy, czy lubią rzecz o którą było pytanie, lub czy Ty sam jesteś w czymś lepszy od innych ludzi!

Dlaczego potrzebny jest internet?

Internet jest potrzebny dlatego, że odpowiedzi innych użytkowników są pobierane z naszego serwera (ciągle się zmieniają, ponieważ ciągle użytkownicy odpowiadają na pytania), a także dlatego, że Twoje odpowiedzi muszą zostać wysłane na serwer. Jak widzisz, nie ma możliwości, aby gra działała bez internetu.

Czy jak usunę tą grę to maje pytania dalej będą w grze?

Tak, pytania stworzone przez Ciebie pozostaną w grze, są zapisywane na serwerze. Jednak jeśli po jakimś czasie znów zainstalujesz naszą grę, nie zobaczysz już tych pytań w sekcji "Twoje pytania". Dzieje się tak, ponieważ jesteś całkowicie anonimowy w grze i przynależność pytań do Ciebie zapisywana jest tylko zapisywana na Twoim telefonie.

Dlaczego moderator dodaje beznadziejne pytania, a najfajniejsze nie?

Każdy ma swój gust. Staramy się dodawać pytania fajne, ciekawe jak i te śmieszne, ale takie, które nikogo nie obrażą.

Dlaczego tak mało/dużo pytań

Pytania dodawane są przez użytkowników i to od nich zależy, jak dużo jest pytań w grze. Nie uważamy, że duża ilość pytań to wada, wręcz przeciwnie - wspaniałe wyzwanie!

Dlaczego są reklamy?

Reklamy pojawiają się co 25 poziomów, co jest wyszczególnione w grze. Serwer jak i jego utrzymanie nie jest tanie, a także musimy przeznaczać większość naszego dnia na sprawdzanie pytań, poprawianie błędów w grze jak i jej ulepszanie. Jeśli nie byłoby reklam, musielibyśmy wprowadzić płatną wersję. I nie jest to dużo, gdyż w wielu innych podobnych grach reklama pojawia się o wiele częściej, na przykład co 5 - 10 pytań.

Dlaczego moje pytanie nie zostało zaakceptowane?

Może być wiele powodów. Twoje pytanie może być już w grze, dodane przez innego użytkownika (lub podobne do niego), może też zawierać nieodpowiednie lub brzydkie słowa albo być po prostu bez sensu. Pytanie powinno być tak skonstruowane, by móc odpowiedzieć na nie TAK lub NIE. Pytanie "Jaki masz kolor włosów" jest w tym wypadku bez sensu.

Dlaczego tak długo muszę czekać na akceptację mojego pytania?

Dostajemy setki pytań każdego dnia. Sprawdzamy, usuwamy, akceptujemy codziennie ponad 1000 pytań. Do gry dodawane jest 50 pytań każdego dnia. Bardzo często pytania się powtarzają, są bez sensu lub są nieodpowiednie do dodania do gry. Sprawia to, że sprawdzanie pytań przez moderatora znacznie się wydłuża.

Dlaczego nie ma innego języka niż polski i angielski?

Niestety ale nie możemy wprowadzić innego języka, ponieważ znamy tylko język polski i angielski. Bez znajomości danego języka nie jesteśmy w stanie sprawdzić pytań pod względem gramatycznym, błędom składniowym i zawieraniem nieodpowiedniego słownictwa.

Czy inni użytkownicy mogą zobaczyć moje pytania i odpowiedzi?

Nie. Jesteś w tej grze całkowicie anonimowy. Nikt nie zobaczy na jakie pytania odpowiedziałeś ani jak, a także jakie pytania dodałeś. Przetrzymujemy tylko sumę odpowiedzi użytkowników, nie przetrzymujemy żadnych danych kto, na co i jak odpowiedział.

Zdenerwowało mnie jedno z pytań, co mogę zrobić?

Każdy człowiek jest inny i każdego człowieka denerwują, dotykają inne rzeczy. Jeśli trafisz na pytanie, które Cię zdenerwowało, lub nie chcesz na nie odpowiadać - kliknij przycisk OMIŃ w prawym górnym rogu. Już więcej tego pytania nie spotkasz.

Znalazłem w grze pytanie, które jest nieodpowiednie, ma błędy lub już wystąpiło w grze

Jeśli znalazłeś takie pytanie, kliknij proszę przycisk 'Zgłoś' w lewym górnym rogu i wyślij odpowiedni raport. Dzięki temu, będziemy wiedzieć, że dane pytanie musimy ponownie sprawdzić. Niestety ale przy takiej ilości pytań, nie zawsze możemy wszystko idealnie sprawdzić i wyłapać każdy błąd.

Tu jeszcze jesteśmy:

Facebook Aks.fm Twitter Instagram

Co lepsze?

Wspaniały i niepowtarzalny sposób na spędzienie wolnego czasu jak i sposób na rozweselenie się! :) Wybierz i zobacz ilu ludzi myśli tak jak Ty!

Sprawdź!

YAFUD

Życie nie zawsze nas rozpieszcza, potrafi porządnie dać nam w kość. Jesteś człowiekiem otwartym, zdystansowanym i potrafiącym śmiać się z własnych potknięć i przykrych doświadczeń? Przytrafiło ci się ...

Sprawdź!

Słowny Quiz

Przetestuj swój zasób słownictwa i zobacz jak dużo znasz słów! Po odgadnięciu słowa, gra odsłoni Ci co ono znaczy. Niesamowity test na inteligencję!

Sprawdź!